KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14975176
nr 1497 5176
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Signerad, akvarell. Bladets mått: 52x36 cm, yttermått inklusive ram: 73x52 cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
måndag 24 oktober 2022
kl 20:07:59
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig